5. Charytatywny Rajd Koguta

 
Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Rajd Koguta 2021 Oława - Zakopane!!! 3-6.06.2021r. Było morze czas na góry.
Startujemy 3 czerwca w Boże Ciało o 12:30.
-03.06 (czwartek 230 km) z Oławy do Krakowa nad Zalew Kryspinów. Tam mamy zarezerwowany dla wszystkich cały kemping. Osoby, które nie nocują w namiotach szukają noclegów we własnym zakresie.
04.06 (piątek 130 km) z Krakowa do Zakopanego. Pojedziemy malowniczą i widokową trasą. Na miejscu mamy zarezerwowany cały kemping nr 97 „Pod Krokwią.
- 05.06 ( sobota 220 km) odcinek specjalny dla chętnych dookoła Tatr przez Słowację.
05.06 w sobotę o godz 18 oficjalne zakończenie rajdu. Podsumujemy, wręczymy nagrody i zatańczymy przy góralskiej muzyce. Zakopane to z pewnością urokliwe miejsce, które warto odwiedzić. W roku 2020 byliśmy w pięknym Mielnie nad naszym Morzem Bałtyckim. Zeszłoroczna edycja okazała się bardzo udana i razem zebraliśmy aż 135 000 zł dla chorych dzieci! W tym roku od początku myśleliśmy o naszych górach. Rozmowy prowadziliśmy z sześcioma miastami. Wszystkie miasta były bardzo zainteresowane i chętne na przyjęcie takiej dużej ilości miłośników motoryzacji. Duży kemping i baza noclegowa zdecydowała o naszym wyborze. W Zakopanem także znajduje się bardzo wiele niezwykle ciekawych miejsc. To jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce, nie bez powodu. Ma ono swój unikalny, niepowtarzalny klimat, który jest w stanie zachwycić każdego. Tegoroczna trasa to superlatyw, który trudno nam ująć w słowa. Najchętniej wystartowalibyśmy już dziś, w tej chwili. Kogut to wielkie wyzwanie dla każdej z załóg. Każda załoga musi stawić czoła przygotowaniom technicznym, logistycznym no i będzie musiała się zmierzyć z trasą. Trasą z górami, dolinami i przeszkodami. Trasą pełną awarii, wyzwań i niezaplanowanych zdarzeń, które będą tworzyć kolejne, niezapomniane wrażenia. Organizacja Rajdu Koguta to duże przedsięwzięcie i zaangażowanie wielu osób. Cały koszt organizacyjny rajdu jest pokrywany przez Firmę Wena z Oławy. Natomiast wszystkie zebrane pieniądze przez uczestników trafiają do osób potrzebujących. Całe 100 % kwoty podzielimy na kilkadziesiąt chorych dzieci i kilka fundacji. Pieniądze także trafią dla schroniska i fundacji dla zwierząt. Lista osób potrzebujących jest zawsze konsultowana z wieloma instytucjami, które zajmują się ludźmi, którzy potrzebują pomocy. Całą listę przedstawimy przed rajdem. Dzień po starcie, po dokładnym przeliczeniu wszystkich wpłat podamy całą zebraną kwotę. Zaraz po zakończeniu rajdu, następnego dnia zrobimy przelewy wszystkim potrzebującym osobom po równo. Całe nasze rozliczenie pokażemy na naszym fb. Mamy taką nadzieję, że w tym roku jedziemy po minimum 200000 zł! Kochani żeby to się udało to w tegorocznym rajdzie wpłacacie min 400 zł od całej załogi w aucie, min 150 zł od motocykla, min 50 zł od rowerzysty. Czasy są ciężkie i jeżeli któraś załoga nie będzie mogła uzbierać tej kwoty to wpłaćcie mniejszą. Każdy grosz potrzebny. Oczywiście znamy już Wasze serca i wiemy, że wpłacacie też więcej❤️❤️❤️. Rejestracja na rajd rozpocznie się od 01.03.2021 na stronie www.zabytkowe.com.pl ,a wpłaty możecie dokonywać na konto Rajdu Koguta 90958500073004000022380001. Chcieliśmy Wam powiedzieć, że nie możemy się już doczekać wspólnej przygody. W punktach napiszę jeszcze ważne informacje:
Auto:
samochód zachodnich marek musi mieć min 27 lat
samochody polskie i bloku wschodniego min 15 lat ( np. Polonez, Favorit, Fiat 126 p itd.)
jeżeli macie pojazd, który nie spełnia tych warunków to proszę do nas napisać. My rozpatrzymy prośbę i damy odpowiedź.
E-mail: zabytkowe@wenareklamy.pl
Noclegi:
zarezerwowaliśmy 2 pola kempingowe.
na pierwszą noc, nad Zalewem w Kryspinowie. Nie musicie tam dzwonić bo wszystko jest ogarnięte. Na miejscu przy recepcji rozliczacie nocleg, a pole zaoferowało duży rabat grupowy. Osoby, które nie śpią pod namiotem szukają we własnym zakresie noclegu.
drugą i trzecią noc śpimy na kempingu „Pod Krokwią”.
mamy do dyspozycji 3 Ha i mam nadzieję, że wszyscy się zmieścimy. Osoby z namiotami nie muszą rezerwować miejsca. Na polu znajdują się domki dla 90 osób. Osoby chętne na spanie w domku muszą sobie zarezerwować nocleg. Pole również zaoferowało dla grupy niższe ceny za nocleg. To chyba wszystko.

 

Nasi partnerzy: